Публікації

Показано дописи з грудень, 2024

Читає свій вірш Чорна Галина.

Сьогодні в Україні вшановують героїзм учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. В БІБЛІОТЕЦІ ПРЕДСТАВЛЕНА ВИСТАВКА-РЕКВІЄМ"МУЖНІСТЬ І БІЛЬ ЧОРНОБИЛЯ"

Зображення
Чорнобиль... Одне слово, яке назавжди змінило долю мільйонів людей. Невидима загроза, що прийшла 26 квітня 1986 року і залишила наслідки, які ще і досі болять. Радіація забрала життя людей, зруйнувала усі плани на майбутнє.Першими, хто кинулася в горловину реактора, щоб погасити пожежу були:Ващук Микола Ігнатенко Василь Титенок Микола Правик Володимир Кібенко Віктор Тішура Володимир і інші.  Схиляємо голови перед пам'яттю тих, кого вже не має серед живих-їхній подвиг безцінний, він назавжди залишиться у наших серцях. 

Урок правознавства"Поважаймо права та закони" - Міжнародний день захисту прав людини.

Зображення
1о грудня у світі відзначають Міжнародний день захисту прав людини заснований Генеральною Асамблеєю ООН, бо саме в цей день в 1948 році ООН прийняла Загальну декларацію прав людини. Одним із аспектів розвитку особистості є висока правова культура. Адже не можна вважати фізично здорову людину гармонійно розвиненою, коли вона, маючи широкі знання, добре працюючи або навчаючись, порушує закони, права.Здатність  людини розуміти правила співжиття і вимоги законів та відповідним чином поводитися не є вродженою, вона формується під впливом спеціальних виховних заходів, є наслідком спілкування з іншими людьми, участі в різних видах діяльності. Правове виховання  - виховна діяльність школи, сім'ї, правоохоронних органів, спрямована на формування правової свідомості та навичок і звичок правомірної поведінки школярів. 

Майстер-клас"Українська хустка-наш оберіг" - Всесвітній день української хустки.

Зображення
День Української Хустки відзначається щорічно для збереження українських традицій наших предків. Це свято почали відзначати з ініціативи віннничанки, депутатки Вінницької обласної ради, президента Міжнародного Клубу Успішних Жінок України Людмили Станіславенко. Ініціативу підтримали громадські діячі, актори та успішні жінки з усього світу. У 2019 році свято відзначили в Іспанії, Канаді, США, Казахстані, Йорданії, Латвії, Індії, Португалії. 

Книжкова виставка, Патріотична година,"Збройні сили України-наша гордість" - день збройних сил України.

Зображення
Вітаємо всіх воїнів, які захищають незалежність нашої держави,а також вшануємо пам'ять загиблих героїв. Дякуєм всім воїнам, які стали на захист нашої Батьківщини. 

Урок народознавства"Чудотворець Миколай ти усіх оберігай" - день Святого Миколая.

Зображення
Чудотворець Миколай-шанований серед вірян Святий. Святий Миколай уже змалку був набожним. Батьки, багаті й правовірні, сповідували християнську віру. Вихований у страху Божому, він виявляв схильність до суворого стримування і самоти. Уникав веселощів, любив бути у храмі Господньому і зрештою відцурався мирського життя, прийнявши чернячий чин. Микола, після смерті батьків роздав свою спадщину бідним, сам вирушив до Палестини поклонитися святим місцям. Після подорожі, його дядько єпископ запропонував йому прийняти сан священника. Відтоді Святий Миколай допомагав усім, хто потребував його ласки. Він міг своїми молитвами втихомирити бурю на морі, рятував хворих і робив добрі діла. За свій труд він одержав сан архієпископа посівши високе становище в Церкві Христовій. Але він не пишався тим. Носив простий одяг, їв раз на день, пив лише воду. 

"Твори добро, бо ти людина" - книгоношення Мельнику Олександру Івановичу

Зображення
Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. Разом з нами живуть люди, фізичні  можливості, яких обмежені. Це ті хто з певних причин не може повноцінно себе забезпечувати. Міжнародний день із інвалідністю не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності, благополуччя. Для них мають бути створені такі умови, які дають змогу відчувати себе рівними серед рівних.